fotografia produktowa
fotografia kulinarna
fotografia reklamowa
 
 
Twój produkt w jak najlepszym świetle

 

Duże plany fotograficzne, aranżowane tła, fotografie potraw, fotografie małych detali reklamowych takich jak biżuteria, fotografowanie pojazdów, fotografowanie wnętrz restauracji, fotografowanie napojów do menu - to dla nas największe wyzwania i prawdziwa pasja. Uwielbiamy zlecenia nieszablonowe, nietypowe, wymagające indywidualnego podejścia. Możemy wykonać dla ciebie zdjęcie reklamowe jakiego nie ma nikt inny. 

Specjalizujemy się w fotografii produktowej i kulinarnej

 

Robimy zdjęcia żywności, wyrobów cukierniczych, opakowań napojów, biżuterii, detali, ubiorów i pojazdów. 

Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne studio z lustrzanką 22 megapiksele, oświetleniem studyjnym, ekranem projekcyjnym 150 cali i cyfrową maszyną do odbitek dużego formatu A2+. Całość sprzężoną radiowo i umożliwiającą natychmiastowy podgląd i wydruk wykonanych zdjęć.

To, co odróżnia zdjęcia wykonywane u nas od zdjęć wykonywanych w innych agencjach to używanie maksimum techniki optycznej w zamian za unikanie obróbki komputerowej. Efekty uzyskane przy użyciu dobrych obiektywów, właściwego oświetlenia i odpowiednio ustawionego planu są bowiem zawsze lepsze niż obróbka w photoshopie i komputerowe "domalówki". Po części wynika to z faktu, że zdjęciami zajmowaliśmy się jeszcze w czasach, gdy komputerów nie było. Jedno jest pewne - fotografie wykonane w studio FDESIGN prezentują się świetnie zarówno na komputerach, jak i na zwykłych wydrukach.

Oferujemy:
- Fotografia produktowa i fotografia kulinarna dla sklepów internetowych, reklamy wielkoformatowej i BTL. 
- Studyjne zdjęcia aranżowane dla projektów opakowań i etykiet.
- Sesje zdjęciowe w firmach, hotelach, restauracjach (realizowane z użyciem przenośnego sprzętu oświetleniowego). Istnieje możliwość wykonania pełnej sesji zdjęciowej u klienta, zarówno jego wnętrz jak i jego wyrobów.