Budowa wizerunku marki to nasza specjalność

 

FDESIGN to agencja specjalizująca się w projektowaniu grafiki opakowań i wzornictwie przemysłowym. 

Oczywiście możemy zaprojektować dla Ciebie dowolną rzecz związaną z poligrafią i rysunkiem. Przez lata działalności wyspecjalizowaliśmy się jednak w sztuce tworzenia opakowań. Opracowaliśmy kilka tysięcy produktów rynkowych. To nasz żywioł.

Naszym głównym zajęciem jest kreowanie tożsamości marki poprzez tworzenie jej wizerunku - logotypu, brandu, opakowania. A mówiąc po ludzku: projektujemy dla Ciebie produkt tak, aby jak najlepiej spełniał oczekiwania rynku, klientów i aby przyniósł jak największy zysk.

Naszą misją jest uczynić cały proces projektowania graficznego jak najbardziej prostym i przejrzystym dla każdego klienta. 

 

Dlaczego ?

 

... Ponieważ wiemy, że wprowadzenie nowego opakowania to dla klienta ogromne wyzwanie i duży wysiłek. Czy produkt przyjmie się na rynku? Czy nie stracę zainwestowanych środków? Co w momencie, gdy nowy produkt będzie się sprzedawać gorzej niż stary? Znamy odpowiedż na te pytania.

 

Dla kogo ?

 

Dział marketingu w dużej firmie doceni łatwość współpracy z nami, gdyż będzie rozmawiać z profesjonalistami w swoim zawodzie. Do tego może skorzystać z obsługi projektowej 24/7 i oddelegowane tylko dla niego stałego pracownika.

Nieduży detalista, chcący zrebrandować swoje produkty chętnie skorzysta z naszego doświadczenia, jakie nabyliśmy przy opracowaniu setek produktów. 

Firma rodzinna skorzysta z łatwości komunikacji z nami, gdyż również jesteśmy niewielką firmą, która wychodzi z założenia, że interesu robi się między ludźmi.

Wreszcie startup, stawiający pierwsze kroki i projektujący swój pierwszy produkt, chętnie skorzysta z naszej pomocy w roli przewodnika w skomplikowanym świecie opakowań. Uzyska pomoc nie tylko w kwestiach poligrafii i technik druku, ale też wsparcie w zakresie obwarowań prawnych jakie niesie za sobą wprowadzenie nowego opakowania