Projektujemy opakowania, po które klienci siegają chętniej niż po inne

 

W dzisiejszych czasach rynek jest przesycony, zaś półka sklepowa nie jest z gumy - mieści tylko określoną liczbę produktów. Niestety produkty nie mają łokci, którymi mogły by się na półce rozpychać; To, czy produkt wywalczy sobie na niej miejsce i czy znajdzie się w koszyku kupującego zależy w ponad 60% od opakowania. Zdaniem ekspertów to opakowanie jest najtańszą formą reklamy - dostępną, łatwo policzalną w kosztach, przewidywalną.

 

Twój produkt dokładnie taki, jak chcesz

 

- Jakość - kreacje brandu w oparciu o dokładny brief i analizę konkurencji.
- Bezpieczeństwo - na bieżąco sprawdzamy poprawność zapisów tekstów zarówno pod kątem obowiązującego prawa jak i pod kątem poprawności technologicznej składów.
- Indywidualizm - opakowanie powstaje zawsze w ścisłej konsultacji z klientem i pod jego dyktando. Klient otrzymuje kilka dopracowanych propozycji do wyboru. Zawsze dążymy do 100% zadowolenia!

 

Nasze doświadczenie gwarancją twojego sukcesu

 

Zaprojektowaliśmy wizerunek prawie dwóch tysięcy opakowań, które codziennie spotykasz w sklepie: produkty spożywcze, karmy dla zwierząt, kosmetyki, car care, dania gotowe, chemia gospodarcza, czekoladki, lekarstwa, alkohole, piwo... Wiemy jak dostarczyć klientowi to, czego chce. Znamy ten fach. 

 

Znajomość trendów

 

Projektowaliśmy dla rynków Polski, Europy, Rosji, USA, Szwecji, Chin... Znamy wymogi rynków.

 

Znajomość technik poligraficznych

 

Czy zdarzyło się kiedyś Państwu, że projekt, który tak pięknie wyglądał na ekranie monitora w druku okazał się nieco rozczarowujący? Niby to samo ale... Kolory jakieś inne, proporcje gdzieś umknęły, słowem - czar prysł. Dlaczego?
Wiele agencji reklamowych projektuje rzeczy ładniejsze od naszych. Z tym że nie wszystkie z nich da się potem wydrukować. Nasze projekty mają to do siebie, że są od razu przemyślane pod kątem końcowej techniki reprodukcji. Projektujemy pod wszystkie techniki drukarskie: offset, flexo, roto, litografię, offset mokro-mokry, maszyny cyfrowe, outdoor... Znamy się na druku. 

 

A jaka cena?

 

Rozsądna. Nieważne, czy w grę wchodzi ekskluzywne opakowanie bomboniery ze złoceniami i tłoczeniem, bądź zwykła kolorowa etykieta, projektowanie u nas po prostu się opłaca. Tworzymy ładne rzeczy, które dobrze się sprzedają - generując Państwa czysty zysk.