Warunki użytkowania

 

Odwiedzając niniejsza witrynę www.fdesign.com.pl użytkownik może zapoznać się z osiągnięciami Agencji Reklamowej FDESIGN w dziedzinie projektowania opakowań i designu, pobrać cennik lub nawiązać kontakt z FDESIGN. Ponieważ witryna jest aktualizowana, prosimy o zapoznanie się z poniższymi uwagami.

1. Złożenie zapytania ofertowego nic nie kosztuje.
Nawiązanie kontaktu telefonicznego z firmą FDESIGN lub wysłanie zapytania ofertowego dotyczącego wykonania projektu opakowania nie oznacza zawarcia jakiejkolwiek relacji handlowej ani też powstania wzajemnych zobowiązań pomiędzy użytkownikiem witryny a FDESIGN. Pozwala natomiast lepiej wyrazić potrzeby odnośnie oczekiwanego projektu opakowań i - być może – nawiązać owocną współpracę.

2. Ostateczną cenę ustalamy wspólnie.
Jakkolwiek ta witryna internetowa zawiera cennik usług, należy go traktować jedynie jako estymację cenową dla danego typu projektów. Ostateczną cenę za projekt ustalamy zawsze wspólnie z klientem. Złożenie zlecenia jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU

3. Szanujemy swoją prywatność.
Prosimy o NIE WYKORZYSTYWANIE podanych w tej witrynie w zakładce „kontakt” adresów e-mailowych do przesyłania ofert i zapytań innych niż związanych z FDESIGN jako WYKONAWCĄ usług. Dotyczy to w szczególności ofert przesyłanych przez podmioty fizyczne i prawne, które chciały by zaoferować usługi dla FDESIGN (ofetry kredytowe, telekomunikacyjne, hostingowe, usługi produkcyjne, reklamowe, handlowe, szkolenia etc.)