FOTOGRAFIA KULINARNA
WYROBÓW CUKIERNICZYCH
OPAKOWAŃ, NAPOJÓW
BIŻUTERII, DETALI
UBIORÓW I POJAZDÓW

 

Nie ważne czy chodzi o zdjęcia do sklepów internetowych, czy też duże fotografie, które potem będą drukowane w wielkim formacie. Twoje fotografie będą prezentować się świetnie zarówno na komputerach, jak i zwykłych wydrukach.  Niech twój produkt oczaruje sobą odbiorców!

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Współczesna reklama oraz przemysł opakowaniowy nie mogą się obejść bez najwyższej jakości studyjnych zdjęć. W wielu przypadkach można kupić gotowe zdjęcia na stocku, jednak często występuję konieczność wykonania dedykowanych fotografii konkretnego produktu, który wytwarza Państwa firma. Równie często firmy życzą sobie mieć po prostu zdjęcie sytuacji czy aranżacji, jakiej nie ma i na pewno nie użyje nikt inny. Wtedy trzeba wykonać fotografię dedykowaną.

Specjalizujemy się w fotografii produktowej i kulinarnej. Robimy zdjęcia żywności, wyrobów cukierniczych, opakowań napojów, biżuterii, detali, ubiorów i pojazdów.

Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne studio z lustrzanką 22 megapiksele, oświetleniem studyjnym, ekranem projekcyjnym 150 cali i cyfrową maszyną do odbitek dużego formatu A2+.

Oferujemy:

 • fotografię produktową i fotografię kulinarną dla sklepów internetowych, reklamy wielkoformatowej i BTL
 • Studyjne zdjęcia aranżowane dla projektów opakowań i etykiet.
 • Sesje zdjęciowe w firmach, hotelach, restauracjach (realizowane z użyciem przenośnego sprzętu oświetleniowego)

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Oferujemy:

 • fotografię produktową i fotografię kulinarną dla sklepów internetowych, reklamy wielkoformatowej i BTL
 • Studyjne zdjęcia aranżowane dla projektów opakowań i etykiet.
 • Sesje zdjęciowe w firmach, hotelach, restauracjach (realizowane z użyciem przenośnego sprzętu oświetleniowego).

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zamówić katalog swoich produktów, zaś końcowy efekt jakby nieco Cię rozczarował? Niby wszystko dobrze ale… kolory jakieś nie te, biały zlewa się z tłem papieru, dopracowane produkty, do tego wypieszczone przed przywiezieniem do fotografa jakby utraciły swój blask. Zastanawiałeś się, dlaczego tak się stało?

Na rynku nie brak fotografów umiejących uchwycić świetne portrety, pejzaże, krajobrazy czy uświetnić swą obecnością imprezy okolicznościowe takie jak wesela. Jednak mało kto specjalizuje się w zdjęciach produktowych. Zdjęciach ustawionych w studio, perfekcyjnie oświetlonych. Naszykowanych pod reprodukcję drukarską w katalogach, lub do wydruku na kilkumetrowych formatach (outdoorze). W takich zdjęciach właśnie specjalizuje się FDESIGN. Czyli – krótko mówiąc – w fotografii na której inni połamali sobie zęby.

FOTOGRAFIA KULINARNA

Oferujemy

 • fotografię przygotowaną pod reprodukcje w różnych technikach druku – duoton, fleksografia o niskim lpi, druk wielkoformatowy
 • fotografię produktów do stron internetowych i materiałów drukowanych
 • makrofotografię i fotografię trickową.

Stara prawda mówi, że człowiek kupuje oczami. Apetycznie wyglądające danie wywołuje w nas potrzebę jedzenia. Dobrze wiedzą o tym producenci słodyczy dla dzieci. Kolorowe opakowania kuszą barwą, kształtem ale też i zdjęciami wafli i czekoladek, nierzadko ładniejszych niż są w rzeczywistości, w środku.

Często jednak spotykamy się z drugim, przeciwnym biegunem. Elegancka restauracja, znany i ceniony w okolicy dobry kucharz, zaś fotografia potrawy na karcie menu wygląda niczym z baru mlecznego. Kolorowe i pyszne lody, z których słynie lokal w ogóle nie zachęcają do kupna gdy przyjrzeć się im na karcie dań.

Czy dobra fotografia kulinarna jest droga? Niekoniecznie. Najprostszą formą by na niej zaoszczędzić jest zlecić ją od razu komu trzeba.

Wbrew pozorom nie trzeba zawsze przywozić potraw do nas do studia. To my możemy odwiedzić Ciebie, i w zainstalowanym studio przenośnym wykonać większość zdjęć.

FDESIGN oferuje:

 • fotografie kulinarne do kart menu, stron www, ulotek, prasy kulinarnej.
 • fotografię produktów spożywczych: lodów, napojów, czekoladek, cukierków, bombonierek, wódek, piw i wszystkich innych
 • fotografie aranżowane przygotowanych wcześniej potraw, sosów, lodów, deserów, zup
 • fotografie w hotelach i restauracjach