PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ

Zajmujemy się projektowaniem opakowań i brandingiem.

Mówiąc zaś prościej: zaprojektujemy wygląd Twojego produktu tak, aby jak najlepiej spełniał oczekiwania rynku i aby jak najlepiej się sprzedawał – przynosząc Ci czysty zysk.

Możemy stworzyć Twoją nową markę, jej nazwę, logotyp i identyfikację wizualną. Zadbamy o jej wygląd na półce poprzez kreację opakowania. Jeżeli masz już produkt wymagający odświeżenia, chętnie wykonamy jego refreshing. Jeżeli masz nowy pomysł na swoja markę, to wykonamy jej rebranding.

Powyżej widziałeś niewielki wycinek naszej dotychczasowej pracy. Po prostu brak miejsca, żeby pokazać więcej; Tak naprawdę, stworzyliśmy przeszło dwa tysiące artworków opakowań produktów rynkowych, które codziennie spotykasz w sklepie. Packaging to nasz żywioł.

Kalendarzyki, wizytówki i inne ładne gadgety zostawiamy innym. Sami mozolnie ślęczymy godzinami nad jakimiś pozornie mało istotnym elementem,  nad jakąś literką albo malutkim rysuneczkiem. Tylko po to, aby Twoje opakowanie, które będzie zawierać ten miniaturowy detal, oczarowało rynek.

Skoro doczytałeś aż dotąd, znaczy to, że zapewne potrzebujesz zaprojektować jakieś opakowanie. Oczywistym jest, że musi być ładne, niebanalne i równie dobre jak konkurencji. Ale możesz śmiało pójść o krok dalej – stworzyć opakowanie znacznie lepsze niż mają inni. Dlatego podkreśl wyjątkowość swojego produktu i zapakuj go w równie wyjątkowe pudełko… Do osiągnięcia tego celu potrzebujesz tylko jednego: doświadczonego partnera, który stworzy wygląd opakowania dokładnie taki, jaki już wymarzyłeś sobie w głowie.

Tylko tyle – i aż tyle – możemy Ci zaoferować.

 

A co dajemy Ci jeszcze?

Wyjątkowe połączenie designu i wiedzy; Jako jedyni oferujemy projektowanie grafiki oraz pełną pomoc przy tworzeniu tekstów i opisów na opakowanie, aby były one zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Audit dotyczy poprawności zapisu niezbędnych opisów na opakowaniu, w przypadku produktów spożywczych składników i alergenów, a w przypadku farmaceutyków wymogi stawiane ulotkom, zapisom ZDS, systemowi Braille’a itd. Ponadto sprawdzane są kody kreskowe, kody QR i tłumaczenia. Jest to wyjątkowe połączenie, które znacznie poprawia bezpieczeństwo i eliminuje przypadkowe błędy w tekstach, dając Ci przy okazji oszczędność czasu. Znamy się na tym.

Doświadczenie. Różne firmy powierzyły nam projektowanie łącznie ponad dwóch tysięcy opakowań, które codziennie spotykasz w sklepie: produkty spożywcze, pet food, kosmetyki, car care, dania gotowe, chemia gospodarcza, czekoladki, lekarstwa, alkohole, piwo… To nasze najlepsze referencje i najważniejsza gwarancja dla Ciebie. Znamy ten fach.

Znajomość trendów rynkowych. Wypróbowali nas już klienci z Polski, Anglii, Niemiec, Czech, Rosji, USA, Szwecji i Chin… Znamy trendy i wymogi różnych rynków.

Znajomość technik drukarskich. Projektujemy opakowania pod wszystkie techniki drukarskie: offset, flexo, roto, litografię, offset mokro-mokry, maszyny cyfrowe, puszki alu, plastikowe tuby, małonakładowe pudełka z kartonu introligatorskiego, outdoor… Znamy techniki druku.

Znajomość zagadnień legislacyjnych, wymagań sieci handlowych i rynków zagranicznych. Oferujemy doradztwo strategiczne i consulting w szeroko rozumianej kwestii  designu produktu, packagingu  i content marketingu; Do Twojej dyspozycji jest pełną pomoc przy przygotowaniu składów, tekstów i opisów na opakowaniu. Jako jedni z nielicznych sprawdzamy poprawność tłumaczeń technicznych na opakowaniu przeznaczonym na rynki angielsko- niemiecko- i rosyjskojęzyczne. W przypadku opakowań spożywczych oferujemy pomoc przy dostosowaniu etykiet do najnowszych norm UE oraz prawa krajowego w dziedzinie zapisu alergenów i składników. Dzięki temu twoje opakowanie będzie odpowiadać wymogom stawianym przez najważniejsze sieci handlowe w Polsce. Wiemy, czego będą wymagać od Ciebie inni.

Tworzenie etykiet specjalnych. Etykiety logistyczne GS1 to wymóg wielu sieci handlowych i bolączka wielu mniejszych firm. Dzięki posiadanym narzędziom jako jedyni oferujemy Ci niskonakładowe opracowanie etykiet logistycznych.  Zamów u nas opracowanie etykiet systemu GS1 oraz etykiety zgodne z GHS na produkty niebezpieczne – nawet od jednej sztuki!

Kreatywne projektowanie to dopiero początek. Potrzebujesz fotografii produktowej czy zdjęć swoich produktów do gazetek handlowych? Dajemy Ci do dyspozycji studio fotograficzne. Chcesz wykonać modele opakowań? Otrzymasz referencyjne wydruki próbne i makiety do formatu A2+. Chcesz zarejestrować swój znak towarowy w Urzędzie Patentowym i zabezpieczyć domenę internetową? Pomożemy. Szukasz pośrednictwa przy druku lub produkcji konkretnego opakowania – od tego jesteśmy. Dajemy Ci otoczkę, która wyróżnia najlepszy współczesny branding. 

Właściwe proporcje kosztów wdrożenia. Dobry artwork, dobry branding i dobra komunikacja wizualna dają dobrze zaprojektowanie opakowanie. Projekt opakowania w około 70 procentach wpływa na decyzję zakupową konsumenta. Dzięki temu packaging jest najtańszą formą reklamy. Projektowanie opakowań u nas po prostu się opłaca: Oszczędzasz czas i pieniądze. Nieważne, czy w grę wchodzi ekskluzywne pudełko bomboniery ze złoceniami i tłoczeniem, czy też zwykła kolorowa etykieta; Finalnie dostajesz ładną rzecz, która będzie się dobrze sprzedawać – generując czysty zysk. Wypróbuj najlepszy sposób, by twój produkt sprzedawał się jeszcze lepiej.

 

Niech Twoje opakowanie oczaruje rynek.

podpis fdesign packaging