Nie ważne czy chodzi o zdjęcia do sklepów internetowych, czy też duże fotografie, które potem będą drukowane w wielkim formacie. Twoje fotografie będą prezentować się świetnie zarówno na komputerach, jak i zwykłych wydrukach.  Niech twój produkt oczaruje sobą odbiorców!

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Współczesna reklama oraz przemysł opakowaniowy nie mogą się obejść bez najwyższej jakości studyjnych zdjęć. 

W wielu przypadkach można kupić gotowe zdjęcia na stocku. Jest to najszybsza i najtańsza forma pozyskania dobrej fotografii. Często jednak występuję konieczność wykonania dedykowanych fotografii konkretnego produktu, który wytwarza lub sprzedaje Państwa firma. Równie często klienci życzą sobie mieć po prostu zdjęcie sytuacji czy aranżacji, jakiej nie ma i na pewno nie użyje nikt inny. Wtedy trzeba wykonać fotografię dedykowaną.

Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne studio z lustrzanką EOS 1, oświetleniem studyjnym, ekranem projekcyjnym 150 cali i cyfrową maszyną do odbitek dużego formatu A2+.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zamówić katalog swoich produktów, zaś końcowy efekt jakby nieco Cię rozczarował? Niby wszystko dobrze ale… kolory jakieś nie te, biały zlewa się z tłem papieru, a dopracowane i wypieszczone przed przywiezieniem do fotografa produkty jakby utraciły swój blask. Zastanawiałeś się, dlaczego tak się stało?

Na rynku nie brak fotografów umiejących uchwycić świetne portrety, pejzaże, krajobrazy czy uświetnić swą obecnością imprezy okolicznościowe takie jak wesela. Jednak mało kto specjalizuje się w zdjęciach produktowych. Zdjęciach ustawionych w studio, perfekcyjnie oświetlonych. Naszykowanych pod reprodukcję drukarską w katalogach, lub do wydruku na kilkumetrowych formatach (outdoorze). W takich zdjęciach właśnie specjalizuje się FDESIGN. Czyli – krótko mówiąc – w fotografii na której inni połamali sobie zęby.

FOTOGRAFIA KULINARNA

Stara prawda mówi, że człowiek je oczami. Apetycznie wyglądające danie smakuje nam po prostu lepiej. Dlatego dobrze wiedzą o tym producenci słodyczy dla dzieci. Kolorowe opakowania kuszą barwą, kształtem ale też i zdjęciami czekoladek, nierzadko ładniejszych niż są w rzeczywistości.

Lecz często jednak spotykamy się z drugim, przeciwnym biegunem; Elegancka restauracja, znany i ceniony w okolicy dobry kucharz, zaś fotografia potrawy na karcie menu wygląda niczym z baru mlecznego. Kolorowe i pyszne lody, z których słynie lokal w ogóle nie zachęcają do kupna gdy przyjrzeć się im na karcie dań.

Czy dobra fotografia kulinarna jest droga? Nie. Wystarczy tylko nie powtarzać sesji dwa razy i od razu zlecić ją komu trzeba.

Wbrew pozorom nie trzeba zawsze przywozić potraw do nas do studia. To my możemy odwiedzić Ciebie, i w zainstalowanym studio przenośnym wykonać większość zdjęć.

 

OFERUJEMY

  • fotografię produktową dla sklepów internetowych, reklamy wielkoformatowej i BTL
  • studyjne zdjęcia aranżowane dla projektów opakowań i etykiet
  • fotografię kulinarną do kart menu, stron www, ulotek i prasy kulinarnej.
  • fotografię produktów spożywczych: lodów, napojów, czekoladek, cukierków, bombonierek, wódek, piw i wszystkich innych
  • fotografie aranżowane przygotowanych wcześniej potraw, sosów, lodów, deserów, zup
  • Sesje zdjęciowe w firmach, hotelach, restauracjach (realizowane z użyciem własnego przenośnego sprzętu oświetleniowego).