CO ROBIMY? BUDUJEMY WIZERUNEK MARKI POPRZEZ JEJ KOMUNIKACJĘ WIZUALNĄ, BRAND, LOGO, OPAKOWANIE I WSZYSTKO, CO SŁUŻY WYWARCIU ODPOWIEDNIEGO WRAŻENIA NA KUPUJĄCYM.

Zaprojektujemy dla Ciebie dowolną markę do dowolnego produktu, wymyślimy nazwę, stworzymy nowy brand, identyfikację wizualną, opakowanie i zastanowimy się całościowo nad całą kampanią marketingową sprzedaży tego produktu.

Stosunek ceny do jakości sprawia, że jest to najkorzystniejsza inwestycja w twój własny biznes.

PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ, PROJEKTOWANIE GRAFICZNE, PROJEKTOWANIE USZLACHETNIEŃ I WYRKOJNIKÓW, DORADZTWO W ZAKRESIE TECHNIK DRUKU

Oferujemy kompleksową usługę projektowania opakowań. Od pomysłu, poprzez grafikę, wykrój, fotografię produktową, doradztwo i opiekę w zakresie techniki druku, aż po realizację pomysłu.

Projektujemy opakowania do wszystkich branż i pod wszystkie techniki druku: druk offsetowy, druk fleksograficzny, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, sitodruk, litografię, materiały transparentne i samoprzylepne, backlighty, tkaniny oraz haft cyfrowy.

12 lat obecności na rynku oraz stale poszerzane doświadczenie są gwarancją Twojego sukcesu.

Rynek tylko czeka, aby ujrzeć Twoje nowe opakowanie. Chce się nim zachwycić i oczarować. Dajmy mu na to szansę razem.

TWORZENIE SYSTEMÓW IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ FIRM, PRODUKTÓW i USŁUG, REWITALIZACJA ISTNIEJĄCYCH SYSTEMÓW, LOGOTYPY, TYPOGRAFIA, NAMING.

Oferujemy opracowanie wszystkiego co wiąże się z zaprojektowaniem dla klienta właściwej komunikacji wizualnej.

Co to w ogóle jest? Komunikacja wizualna polega na przekazaniu kupującemu tego co chcemy wyłącznie za pomocą obrazu. Ujmując to prościej: postawmy koło siebie paczkę najtańszych herbatników a obok niej paczkę drogich ciastek. Jeżeli komunikacja wizualna jest poprowadzona właściwie, to nawet jeżeli usuniemy z nich nazwy, opisy oraz całą otoczkę tekstową, to klient i tak pozna, które opakowanie jest ciastek tanich, a które ciastek drogich. 

Identyfikacja wizualna to z kolei pewna spójność w komunikacji wizualnej, która powoduje, że od razu rozpoznajemy produkt danej firmy; Podczas gdy szereg produktów mniejszych firm pozostaje nieznanych, konsumenci bezbłędnie rozpoznają produkty liderów rynkowych, nawet jeżeli na pierwszy rzut oka nie widać ich logo. Dzieje się tak, ponieważ liderzy już dawno wdrożyli u siebie jednolity i spójny wizerunek, który dzięki właściwej komunikacji wizualnej błyskawicznie dociera do odbiorcy.

Jeżeli widzisz u siebie konieczność takiego rozwiązania i chcesz dołączyć do grona liderów – zapraszamy!

DORADZTWO STRATEGICZNE MARKI, PLANOWANIE I POZYCJONOWANIE MARKI, ANALIZA KONKURENCJI, STRATEGIA KOMUNIKACJI MARKI, ANALIZA MOCNYCH I SŁABYCH STRON MARKI, DORADZTWO W ZAKRESIE BADAŃ.

Kreacja marki to nie tylko ładny wygląd, ale przede wszystkim przemyślana strategia działania. Plan, który ma swój początek, środek i koniec. To, czy produkt wywalczy sobie miejsce w rynku i czy znajdzie się w koszyku kupującego zależy w ponad 60% od kreacji marki. Dzieje się tak, ponieważ dzisiejszy rynek nie jest z gumy.

Twoje doświadczenie sumuje się z naszym; Więc bez względu czy twoja firma ma fachowy, oddzielny dział marketingu, czy też stawiasz dopiero pierwsze kroki w biznesie, warto abyś mógł skorzystać z doradztwa zewnętrznej firmy.